Bericht vanuit het bestuur over maatregelen die van kracht blijven

30 oktober 2020

Bericht vanuit het bestuur over maatregelen die van kracht blijven
 
In de nieuwsbrieven proberen we jullie zo goed mogelijk te informeren over de maatregelen
waar we ons aan moeten houden en we vragen jullie allen je aan de maatregelen te houden en
elkaar te helpen herinneren aan de maatregelen als we vaststellen dat het niet gebeurt.
We constateren gelukkig dat de meeste van onze leden deze maatregelen ter harte nemen en
elkaar daarin helpen en steunen.

Helaas stellen we ook vast dat sommige van onze leden de maatregelen minder serieus nemen. Afgelopen week is het clubhuis gebruikt evenals de kleedkamers en er lag overal troep, zoals opengescheurde theezakjes, suiker en melk e.d.

Dit is een overtreding van de genomen maatregelen. Immers, paviljoen en kleedkamers zijn
gesloten en dus niet toegankelijk. En hoe teleurstellend is dit voor al die leden die zich er wel aan
houden. Daarnaast moet er extra worden schoongemaakt en krijgen wij als gevolg van de troep
last van ongedierte.
 
We treffen de maatregelen niet omdat we dit leuk vinden, maar omdat er een noodzaak is!

Als we ons niet aan deze maatregelen kunnen houden, kan dit beteken dat we het clubhuis
helemaal afsluiten.

Dat moeten we met zijn allen niet willen. Weet dat de vereniging gesanctioneerd kan worden wanneer de genomen maatregelen niet worden nageleefd. De genomen maatregelen vloeien voort uit de plaatselijke verordening, waarin is opgenomen dat kantines, clubhuizen, kleedkamers en douches gesloten zijn.

We snappen dat alle beperkingen vervelend zijn, maar we doen dit omdat we met ons alleen graag zo snel mogelijk weer naar een punt willen toewerken waar normaal gebruik van het clubhuis en de kleedkamers mogelijk is. Namens alle vrijwilligers die zich inzetten om het park binnen de gestelde maatregelen schoon en toegankelijk te houden, vragen wij als bestuur om jullie begrip en vertrouwen wij op jullie medewerking.

Nieuwscategorieën Vanuit het bestuur

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 75 616 6605

Sportpark Oostzijderveld

Karel Lotsytlaan 6
1508 EA Zaandam